Hakkımızda

Brands&Clicks olarak amacımız, markanızın bilinirliğinin artması, dönüşüm hedeflerinin gerçekleşmesi, müşterileriyle uzun vadeli, sağlıklı ilişkiler kurması ve rekabetin yüksek olduğu dijital ortamda daima rakiplerinin bir adım önünde, ayrıcalıklı bir konumda yer alması. Markanızın potansiyeline ulaşmasına yardımcı olmak istemiyoruz. Bizim amacımız, markanızın potansiyelini yükseltmek ve o potansiyele sizinle birlikte ulaşmak. Kısacası güçlü markalarla çalışıyoruz, çünkü güçlü markalar yaratıyoruz.

Hikayemiz

Logomuzda yer alan ve bir ihtimal dikkatinizi çekmiş olabilecek küçük kırmızı noktalar; web sitelerinin, internetin, bilgisayarların hatta bugün bizim için bir anlamı olan hiçbir şeyin var olmadığı zamanlardan günümüze ulaşmış bir şeyi temsil ediyor: Herkül yıldız kümesini.

Bu sizi ilgilendiriyor çünkü Herkül yıldız kümesi, dört yüz milyara yakın yıldızın bulunduğu uçsuz bucaksız galaksimizde diğer yıldızlardan ayrılan, kolay bulunan, tanınan ve popülerliğini yitirmeyen özel bir yıldız grubudur. Biz de aynı şekilde, birlikte çalıştığımız isimlerden, internetin kaotik ortamında sayıları hızla artan rakipleri arasında ön plana çıkan, tanınan ve konuşulan markalar, başka bir deyişle yıldızlar yaratmayı hedefliyoruz.

Uzun lafın kısası, bu sizi ilgilendiriyor çünkü logomuzdaki kırmızı noktalar sizleri temsil ediyor.

Ne Yapıyoruz?

Bir performans ajansı olarak sizi ve hedef kitlenizi tanıma aşamasından detaylı analizlere, ilk fikirlerin üretilmesinden ilk hedeflerin belirlenmesine, analiz, tasarım, test ve dönüşüm optimizasyonu aşamasına kadar her adımda markanızın yanında yer alıyoruz.

Arama motoru optimizasyonu, içerik üretimi, kullanıcı deneyimi tasarımı ve web analiz ana kategorileri altında verdiğimiz hizmetler ile; web sitesine ziyaretçi çekme, kullanıcı davranışları analizi, dönüşümü maksimize edecek çalışmalar, dönüşümü yönetme ve kilit optimizasyonlar ile sizi yıldız kümemize dahil edip, orada kalıcı olmanızı sağlıyoruz.

Başarılarımız

Farkımız.

Birlikte çalıştığımız marka ve ajanslara her zaman kazan-kazan gözüyle bakıyoruz.
Diğer ajanslardan bizi ayıran özelliklerimizi aşağıda listeliyoruz.

Website Potansiyelinizi Arttıralım!

Websitesinizin ziyaretini, performansını ve satışlarını arttırmak için bizimle iletişime geçin.